Jaké to je si pořídit TESS Online a spolupracovat s námi

David Dobrovolný,
Počet zhlédnutí: 46 x
Jaké to je si pořídit TESS Online a spolupracovat s námi

Získejte během 4 minut čtení představu, jaké to je spolupracovat s průkopníkem v elektronické spisové službě, jakým je společnost T-MAPY a v jednoduše použitelné aplikaci elektronické spisové služby TESS Online.

Firmy, které dodávají poradenství ve výkonu spisové služby a elektronické systémy spisových služeb (software) se samozřejmě předhánějí v tom, jak získávat nové klienty. V tomto nejsme od ostatních vůbec odlišní. Naše společnost jde však svým přístupem proti proudu. Nevěříme v myšlenku, že věci mají být tak “jak se vždycky dělaly”. To bychom přeci jenom ještě jezdili na koni a chodili pěšky. Nechejte se přesvědčit, že spolupráce s námi je to pravé ořechové právě pro Vás a vaši organizaci, co se zprovoznění elektronické spisové služby a práce s dokumenty týče.

 

Filozofie a přístup ke klientovi

Věříme ve svobodu a vzájemnou důvěru. Zní to jako klišé, ale je to hlavní důvod, proč jsme nastavili spolupráci s klienty přesně způsobem, který je ústředním tématem tohoto článku.

Jsme bytostně přesvědčení, že lidé jsou dostatečně soběstační a rozumní, aby zvládli řídit způsob svého úředního života – to, jak vedou agendy práce s dokumenty ve svých organizacích, což je hlavní náplní domény spisové služby. Lidem jednoduše věříme. A na důvěře a svobodě stavíme veškerý náš přístup, co a jak děláme.

Proto třeba nemáme obchodně-konzultační oddělení a nesetkáte se s tím, že by Vám od nás volal nějaký náš prodejce. Nikdo z našich pracovníků Vás jednoduše nebude přesvědčovat, co a jak máte špatně a tlačit vás, že musíte dělat věci tak či onak, abyste byli legislativně dostateční. Tomu jsme řekli hned na začátku NE! S tímto se neztotožňujeme.

“Ne” jsme řekli také všem placeným školením a konzultacím. Informace dáváme zdarma. Agregujeme znalosti o výkonu elektronické spisové služby a názornou práci s aplikací do našeho výukového centra na tomto webu do sekce Návody a v článcích na blogu. Tento přístup nám umožňuje, že máme dokonce i neslyšící uživatele (ti samozřejmě na mluvené školení dojít nemohou), za které jsme moc vděční.

Jak vidíte, přístup upřednostňující svobodu a důvěru v jednotlivce se nám vrací jako bumerang ve vás, spokojených klientech. Jste naší odměnou. Nejen naše obchodní výsledky. Život je více, než výkon. Záleží nám na tom, aby lidé měli radost z toho, co dělají a proč používají právě aplikaci TESS Online. To, že nás to ještě živí, je určitě podstatné, ale zároveň bonus našeho přístupu k životu i práci.

Naše priorita jsou lidé.

Teprve poté následují výsledky.

 

Co z toho plyne? Co je pro nás důležité a co od nás můžete očekávat?

  1. Vy jste na prvním místě. Vždy. Tečka. Důkazem jsou naše doporučení od stávajících klientů. Jsme tu pro Vás. Jednoduše vás v tom nenecháme. Cokoliv je třeba ve výkonu elektronické spisové služby, pomůžeme Vám. Cokoliv potřebujete poradit o práci v aplikaci, jsme v tom s vámi a vyřešíme to.
  2. Eliminujeme zbytečnosti. Nechceme, aby lidé dělali něco, co může udělat stroj (v našem případě aplikace nebo webovka). Proto připravujeme aplikaci tak, aby uměla automaticky načítat, odpovídat a obsahovala ve své funkčnosti další vylepšovátka, které postupně vyvíjíme. Pro nás jsou na prvním místě opravdu lidé. Myslíme proto také na své pracovníky. Automatizujeme některé znalostní báze, jako je práce v aplikaci, do srozumitelných a krátkých instruktážních videí. Takže se třeba stane, že požádáte naši zákaznickou podporu o radu a ona Vám pošle odkaz na video, namísto, aby Vám věc 10 minut vysvětlovala, spojila se online hovorem a ukázala Vám vše názorně a individuálně. Video máte totiž za dvě minutky zhlédnuté a víte, jak na věc. Jde nám o to, aby nikdo neztrácel čas a vnitřní pohodu něčím, co jde sdělit jednoduše, rychle a pohodlně krátkým videem nebo návodem. Přesvědčit se o tom můžete třeba v sekci Ostatní návody v používání aplikace.
  3. Motivujeme Vás, abyste se učili o výkonu spisové služby – postupně, v rychlosti a tempu, které zvládnete. Ale v konečném důsledku je to na Vás. Vy jste ten, kdo zodpovídá za svůj pracovní stůl, co na něm je a jak vypadá i za elektronickou spisovou službu v organizaci (ať jste vedoucí spisové služby nebo jen zpracováváte svoje dokumenty). My se Vám ale snažíme maximálně pomoci. Publikujeme různé návody, jak pracovat s aplikací, nebo také odborné články v našem Blogu o legislativě.
  4. Aplikace TESS Online Vám pomůže. Upozorňuje na to, když končí úřední lhůta u dokumentů, abyste je vyřešili včas. Všechny dokumenty máte díky jednotnému prostředí na očích a jednoduše si dohledáte, co potřebujete na několik kliknutí. Aplikace je koncipována pro maximální přehlednost a jednoduchost v používání. Můžete se o ní dozvědět více v sekci Aplikace nebo ve Výhodách aplikace.

 

Tak co, plácneme si? Jestli cítíte, že spolupráce bude fungovat, požádejte níže o cenovou nabídku zprovoznění elektronické spisové služby ve vaší organizaci.

Reference

Obec Bezděkov
Obec Bezděkov

S elektronickou spisovou službou TESS Online jsem velmi spokojená. Zaškolení práce s aplikací proběhlo jednoduchou a dobře srozumitelnou vzdálenou prezentací. Zprovoznění aplikace pak bylo rychlé a snadné. Následná podpora od T-MAPY je uživatelsky i technicky bezproblémová a funkční. Samotná práce s aplikací je pro mě komfortní.

Ivana Mudruňková

administrativní pracovnice

ZŠ a MŠ Praha 5 – Smíchov, U Santošky
ZŠ a MŠ Praha 5 – Smíchov, U Santošky

Spisová služba je zákonem daná nezbytnost a upravuje ji řada předpisů. Z tohoto důvodu jsem začala pro naši školu hledat vhodnou spisovou službu, která bude přehledná, ucelená a bude vyhovovat našim požadavkům. Jednoznačně vyhrála služba TESS Online. Jedná se o ucelený informační systém, který řeší problematiku průběhu zpracování dokumentů na podatelně, výpravně a organizačních jednotkách naší školy. Služba TESS Online pokrývá veškeré činnosti spojené s evidencí došlých i vlastních dokumentů, s přidělováním jednacích čísel, předáváním dokumentů mezi jednotlivými útvary a zaměstnanci, vytváření spisů, jejich zpracováním a následně i skartováním nebo ukládáním do archivu. Technická podpora pracuje spolehlivě, řešení nastavení a pomoci funguje výborně. Jednoznačně tuto službu doporučuji.

Dagmar Redlová

sekretářka ředitelky

Institut lázeňství a balneologie v. v. i.
Institut lázeňství a balneologie v. v. i.

Vážení,
Ráda bych vám touto cestou poděkovala za pomoc při řešení vedení spisové služby v elektronické podobě. Veřejné výzkumné instituce mají povinnost vedení spisové služby ze zákona a při mém nástupu do nového zaměstnání bylo hlavním úkolem zavedení elektronické spisové služby. Není jednoduché se zorientovat v internetových nabídkách, tak jsem na doporučení státní instituce, která vaši aplikaci používá, zkontaktovala vaší společnost, kde byli velice ochotní a vstřícní. Obratem jsme obdrželi cenovou nabídku, pomoc s výběrem varianty aplikace pro naše podmínky a podklady potřebnými ke zprovoznění spisové služby. Aplikaci jsme si mohli vyzkoušet, školení a konzultace online formou videohovorů byly velice nápomocné při počátečním vkládání dokumentů, ale není náročné se s aplikací naučit pracovat. Když je přeci jenom potřeba s něčím poradit, mohu se na vás kdykoli obrátit, technická podpora a spolupráce s vaší firmou je bez problémů. Určitě bych vaši aplikaci TESS online doporučila dalším zájemcům, nemusí se ničeho obávat a mohou se spolehnout na vaši pomoc a spolupráci. Děkuji za spolupráci.

Rita Háseová

administrativní pracovník

Centrum sociálních služeb Hrabyně
Centrum sociálních služeb Hrabyně

Spisovou službu Tess Online jsem si vybrala průzkumem trhu na webu ze čtyř spisovek, jelikož se zrovna tato jevila pro naši organizaci přehledná a pro ovládání snadná. Zprovoznění aplikace proběhlo dálkově a taktéž zaškolení a práci s aplikací jsem byla schopna zvládnout prostřednictvím videí na stránkách poskytovatele a z dostupných návodů. Veškerý problém s aplikací je prostřednictvím telefonické podpory řešen téměř během několika hodin. Přeji společnosti T-mapy hodně zdárných softwarů a aplikací pro pohodlí nás uživatelů.

Petra Chromá

asistentka ředitelky

ZŠ a MŠ Horní Město
ZŠ a MŠ Horní Město

Aplikace TESS Online mě zaujala svou přehledností, zpracováním a v neposlední řadě také příznivou cenou. Aplikace rozhodně splnila mé očekávání, je využitelná nejen v praxi malé organizace. Naučit se s aplikací pracovat nebylo náročné, v případě nejasností je k dispozici stálá technická podpora formou videí a manuálů, případně osobní, telefonická nebo elektronická podpora pracovníka firmy T-MAPY. Spolupráce s touto firmou je na velmi dobré úrovni.

Mgr. Jana Kulhánková

ředitelka

Léčebna dlouhodobě nemocných Praha 6

Aplikace TESS Online splnila veškerá naše očekávání a jsme s ní velice spokojeni. Je velice přehledná, dobře se v ní orientuje a je snadná na ovládání. Skvěle funguje napojení datové schránky i e-podatelny. Tuto aplikaci vřele doporučujeme všem organizacím, které chtějí mít přehlednou a snadno ovladatelnou spisovou službu. Na webu jsou velmi dobře zpracovaná videa, na základě kterých jsme velice dobře pochopili, jak s aplikací pracovat. Spolupráce i technická podpora ze strany společnosti T-MAPY byla naprosto dokonalá, a navíc si i velmi ceníme fantastického lidského přístupu. Veškeré naše doplňující dotazy byly obratem zodpovězeny buď telefonicky nebo prostřednictvím e-mailové korespondence.

Iveta Krumlová

asistentka ředitelky

Dům dětí a mládeže Šternberk
Dům dětí a mládeže Šternberk

Aplikaci TESS Online jsme si vybrali na základě návodného videa, které jednoduše a srozumitelně vysvětluje obsluhu SW. Oproti jiným aplikacím, které vybízeli nejdříve ke kontaktování distributora, tady bylo ihned zřejmé, co dodavatel nabízí a prodává. S programem jsme se naučili zacházet právě pomocí videí a velmi dobře zpracované metodické příručky. Několik málo dotazů, které jsme vznesli, měly rychlou a jasnou odpověď. Komunikace probíhá celkově na velmi dobré úrovni. Dodavatel byl ochoten poskytnout vzorové podklady k nastavení systému a projevil nebývalou vstřícnost s organizací, která nemá svého vlastního IT technika. Aplikaci doporučujeme všem, kteří se bojí povinnosti elektronické spisové služby. S TESS Online je to o hodně snazší.

Jana Birdáčová

ekonomka a metodička spisové služby

Centrum sociálních služeb pro osoby se zrakovým postižením v Brně-Chrlicích
Centrum sociálních služeb pro osoby se zrakovým postižením v Brně-Chrlicích

Aplikaci spisové služby TESS online jsem vybrala mimo jiné na základě doporučení kolegyně z CSS Hrabyně. Oceňuji osobní a velmi vstřícný přístup společnosti T-Mapy při řešení problémů s aplikací a také snadná a srozumitelná videa s návodem jak aplikaci používat, která jsou k dispozici zdarma na webových stránkách společnosti. Zaujala mě především srozumitelnost aplikace a možnost vyzkoušet aplikaci bezplatně v demo verzi. S online aplikací jsem velmi spokojená.

Andrea Bartošová

pracovník vztahů k veřejnosti, asistentka

Základní umělecká škola Brno
Základní umělecká škola Brno

Z počátku mě zaujaly nabízené služby a samotná aplikace TESS Online na www stránkách. Jakmile jsme se dali do spolupráce, překvapilo mě velmi rychlé zprovoznění aplikace, individuální a lidský přístup, rychlé řešení a okamžité odpovědi na otázky ohledně aplikace. Na webu jsou velmi dobře zpracovaná instruktážní videa - manuál jsem nemusela číst. Aplikace je pro mě velmi přehledná a rychlá. Pro mě byla důležitá možnost pracovat z jakéhokoliv počítače či notebooku a to aplikace splňuje na výbornou. Čeho si cením, tak je technická a uživatelská podpora, která je na velmi vysoké profesní úrovni, zejména si cením lidského přístupu a vysvětlení všech dotazů. Myslím si, že práci s aplikací pochopí hned každý bez nutnosti nějakého osobního školení.

Zuzana Jasinková

odborná pracovnice / metodička

Základní škola a Mateřská škola, Lhota pod Libčany
Základní škola a Mateřská škola, Lhota pod Libčany

Aplikace je uživatelsky nenáročná, vcelku lehce pochopitelná, stačí běžná uživatelská počítačová znalost. Školení pro práci s aplikací včetně příručky nebo videonávodů jsou z pohledu proškolení zcela dostačující. Technická podpora je spolehlivá. Aplikace splnila naše očekávání – zajistí vše v souladu se zákony. Člověk nemusí hledat spisové znaky a s tím související skartační lhůty – aplikace veškeré informace obsahuje. Velká výhoda online je v přístupu do aplikace, kdekoliv a kdykoliv s libovolným počtem uživatelů, kteří aplikaci mohou používat.

Mgr. Veronika Dohnalová

sekretářka ředitelky

ZŠ Hučák, Hradec Králové
ZŠ Hučák, Hradec Králové

Rozhodující ve výběru aplikace byla cloudová verze, tedy přístup odkudkoli, což možnosti zúžilo. Při osloveni jednotlivých poskytovatelů byla Tess on-line významně vpředu svým lidským přístupem a maximální otevřeností. Pan Dobrovolný byl od počátku velmi vstřícný, poskytoval mi validní informace a celým procesem mě provází s naprostou precizností. Spisová služba pro mě byla něco úplně nového, samozřejmě, obava z pochopení celé problematiky zde byla, ale jak jsem psala výše, technická pomoc ze strany Tess a hlavně pana Dobrovolného je skvělá, nedílnou součástí z jeho strany bylo i opakované ujištění, že celým procesem projdu hladce. Veškeré dotazy mi byly zodpovězeny obratem a detailně. V tuto chvíli s aplikaci pracuji 4 měsíce a lze říci, že princip aplikace chápu dobře, občas narazím na něco nového, ještě nepoznaného, ale vzhledem k dosavadním zkušenostem dokážu celkem pružně reagovat. Myslím, že spisová služba znamená výraznou úsporu času, přehled o dokumentaci celé organizace, do budoucna výrazné omezení papírové formy, což je smyslem práce v každé kanceláři. Vzhledem k tomu, že kancelářské pozice jsou většinou obsazeny ženami, je lidský a chápající přístup velmi důležitý a Tess, jako jedna z mála firem, má tvář, víte, že na druhé straně telefonu sedí konkrétní osoba, která vás zná a vy znáte ji, v našem případě pan Dobrovolný. Upřímně píší, že jsem naprosto spokojená s výběrem aplikace a když mám možnost, tak Tess vždy doporučuji.

Kateřina Asqar

metodička spisové služby

Základní umělecké školy Jaroslava Kvapila Brno
Základní umělecké školy Jaroslava Kvapila Brno

Aplikaci TESS Online jsem si vybrala z důvodu doporučení od kolegyně z jiné ZUŠ. Při zjišťování informací na webu firmy T-MAPY a podrobných videoukázek jsem se rozhodla definitivně. Aplikace TESS Online je velmi intuitivní. V době, kdy se administrativa navyšuje ze všech stran, je velmi příjemné učit se něco nového podle jednoduchého a stručného manuálu. Evidence v programu je velmi rychlá a snadná. Napojení na e-mailovou poštu a datovou schránku bylo velmi rychlé. Mám srovnání s celkem třemi různými evidencemi spisové služby v elektronickém systému a vždy byly nějaké problémy, ať už s chybami v systémech, zprovoznění, složitost při různých úkonech a nakonec i s podporou. U TESS Online je technická podpora vždy nápomocná ihned a vše vyřeší obratem. Aplikace TESS Online předčila mé očekávání ve všech směrech. Rozhodně doporučuji!

Alexandra Žižková

asistentka ředitelky

Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.
Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.

Z počátku jsem byla skeptická, ale díky panu Dobrovolnému jsem se záhy přesvědčila o opaku. Aplikace TESS Online, vám hlavně urychlí práci, vše je přehledné, srovnané, lehce vyhledatelné. Kdykoliv jsem o cokoliv požádala dostalo se mně 100% vysvětlení a pomoci. Spolupráce je na výborné úrovni, a tak aplikaci TESS Online mohu všem vřele doporučit.

Žaneta Halvová

asistentka ředitele

Základní škola Lipůvka
Základní škola Lipůvka

TESS Online nám pomohla zlepšit efektivitu a transparentnost správy základní školy. Zároveň přispívá k udržitelnosti provozu školy snížením spotřeby papíru. S aplikací jsme velice spokojeni, bezproblémová je i komunikace a podpora ze strany dodavatele.

Mgr. Iva Hájková

referentka ZŠ Lipůvka

Albertinum, odborný léčebný ústav, Žamberk
Albertinum, odborný léčebný ústav, Žamberk

Urychlilo mi to práci. Například už nemusím používat podací razítko. Tisknu si v aplikaci štítky s čárovými kódy a všemi údaji na několik kliků. Servis a podpora ze strany společnosti T-MAPY je velmi dobrá.

Hana Moravcová

referentka spisové služby

Odběr novinek

Odebírejte novinky ze světa elektronické spisové služby a legislativy s ní spojené
Odesílám..
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů. Další informace o využití cookies souborů naleznete zde.