fbpx
T-MAPY | Kontaktujte nás

Výhody aplikace spisové služby TESS Online

Cloudová aplikace spisové služby TESS Online je založena na filozofii jednoduchosti, přístupnosti a použitelnosti. Tyto základní premisy ve své kombinaci tvoří produkt, jež svou flexibilitou usnadňuje svým uživatelům pracovní život, hladký průběh evidence a odstraňuje z cesty překážky, které jsou v aplikacích veřejné správy běžné.

 

JEDNO PROSTŘEDÍ

Zrušte překlikávání mezi moduly aplikace. Přejděte na aplikaci, která má jedno prostředí, kde uděláte vše na jednom místě jednoduše, přehledně a velmi rychle.

 

PŘÍSTUPNOST

Přistupujte k webové aplikaci odkudkoliv, kdykoliv a z jakéhokoliv zařízení. Osvoboďte se a nebuďte připoutáni na program instalovaný na PC.

 

SOULAD S LEGISLATIVOU

Uveďte správu svých dokumentů do souladu s GDPR, NSESSS a příslušnou legislativou snadno a rychle.

 

GARANCE BEZPEČNOSTI DAT

Zajistěte si bezpečnost dat, které jsou uložené v cloudu a práce s nimi probíhá v šifrovaném módu.

 

100% SERVIS

Zažijte nadstandardní i individuální přístup připravený na míru vaší organizaci.

 

ŠKOLENÍ ZDARMA

Absolvujte školení práce s aplikací jednoduchou a dobře srozumitelnou vzdálenou prezentací a to zdarma nebo si jednoduše zhlédněte srozumitelná instruktážní videa nebo projděte stručný manuál aplikace. Stávající uživatelé říkají: „Práci s aplikací pochopí hned každý bez nutnosti nějakého osobního školení.“

 

RYCHLÉ ZPROVOZNĚNÍ DO 24 HODIN

Chcete už aplikaci nyní? Zprovozníme ji do 24 hodin od vaší objednávky!

 

PROFESIONALITA

K tomu všemu Vám budou po celou dobu po ruce profesionálové spisové služby. Zodpovědí jakoukoliv Vaší otázku, pomohou s jakýmkoliv problémem a provedou Vás hladce každým procesem.

 

DIGITALIZACE, BEZPAPÍROVÝ ÚŘAD

A to není všechno! Digitalizujte své dokumenty snadno a rychle telefonem nebo tabletem a užijte si z toho plynoucí pohodlí. Nebudete muset s papírovými dokumenty běhat. Dokumenty jsou všem, kdo k nim má mít přístup, k dispozici po pár kliknutích v aplikaci.

 

BEZÚDRŽBOVOST IT

Vizitku na Vašeho IT pracovníka v této věci nebudete potřebovat. Aplikace je zcela bezúdržbová. O vše se postaráme za Vás.