T-MAPY | Kontaktujte nás

Spisová služba pro příspěvkové organizace

Elektronická spisová služba nemusí být, jak tomu často bývá, složitou záležitostí. Vedení spisové služby v příspěvkové organizaci může být jednodušší, než se zprvu zdá. Jako dodavatelé elektronické spisové služby a plné metodické podpory vedení spisové služby pro příspěvkové organizace se snažíme, aby používání aplikace a následná agenda práce v nakládání s dokumenty, byla pro pracovníky organizací, co možná nejjednodušší a samotná aplikace uživatelsky přívětivá.

Aplikace TESS Online je elektronická spisová služba vhodná pro:

Povinnost vést spisovou službu příspěvková organizace určitě má, ovšem nemá povinnost ji vést v elektronické spisové službě.

 

Výhody

Snadná tvorba a odeslání úředních dokumentů

Aplikace umožňuje snadné a rychlé vytvoření a vypravení úředního dokumentu, který je automaticky opatřen číslem jednacím/číslem spisu. Dokument lze odeslat na jedno kliknutí datovou zprávou, e-mailem nebo vytisknout a odeslat Českou poštou. Agendu úřední práce lze vyřídit v rámci několika jednotek minut.

Uživatelská podpora 8-17

8 hodin 5 dní v týdnu je vám k dispozici uživatelská podpora, která Vám poradí s čímkoli ohledně TESS Online, výkonu spisové služby a archivnictví.

Jednoduchá práce s aplikací

Metodický postup 6ti kroků práce s aplikací zajistí velmi jednoduchý a rychlý příjem, zpracování, odeslání i uložení dokumentů. V sekci videoškolení elektronické spisové služby si těchto šest jednoduchých postupů můžete shlédnout a poté vyzkoušet v demo spisové služby.

Dostupnost 24/7 online

TESS Online je elektronická spisová služba přístupná z vašeho PC nebo notebooku 24 hodin denně z jakéhokoliv místa s připojením na internet.

Aktivní pomoc při skartačním řízení

Pomůžeme Vám aktivně se skartačním řízením a předáním dokumentů do archivu. Při celém procesu Vám bude telefonicky a online nápomocná technická podpora. TESS Online Vám každý rok bude signalizovat, které dokumenty máte předat do oblastního archivu digitálně a které v listinné podobě.

Tvorba spisového řádu a plánu

V případě potřeby Vám pomůžeme vytvořit spisový řád a plán na míru vaší organizaci včetně správně nastavených úředních lhůt. Jsme od A do Z s Vámi ve všech vašich procesech úředních jednání a souvisejících úředních dokumentů.

Vybrané reference

Spisovou službu TESS Online používají nejčastěji obce, školy a příspěvkové organizace.

Ceník

PROFI
21 700 Kč
ročně s DPH

Elektronická spisová služba
ePodatelna
Datová schránka
Spisovna
Šablony dokumentů
Spisový řád a plán
Podpora on-line a na telefonu
Legislativní podpora (školení, tipy, …)
Přípravy šablon dokumentů
Notifikace do e-mailu
Vlastní přednastavená filtrace
Schvalování dokumentů
Automatizace pomocí nastavení workflow dokumentů

Doporučeno
STANDARD
14 500 Kč
ročně s DPH

Elektronická spisová služba
ePodatelna
Datová schránka
Spisovna
Šablony dokumentů
Spisový řád a plán
Podpora on-line a na telefonu
Legislativní podpora (školení, tipy, …)
Přípravy šablon dokumentů

BASIC
10 150 Kč
ročně s DPH

BEZ UŽIVATELSKÉ PODPORY

Elektronická spisová služba
ePodatelna
Datová schránka
Spisovna
Šablony dokumentů
Spisový řád a plán